Praca
w finansach
inna, niż możesz
się spodziewać

Szukasz pierwszej pracy i nie masz jeszcze doświadczenia?
Może masz już doświadczenie w pracy z klientem?
Zastanawiasz się, czy finanse są odpowiednią branżą dla Ciebie?

„You are in a good place!”*

*Oglądaliście?

Zobacz oferty pracy

#youaretheboss

CO TO WŁAŚCIWIE ZNACZY?

Phinance to największa niezależna firma pośrednictwa finansowego, której misją jest dostarczanie Klientom wyróżniających się rozwiązań finansowych za pośrednictwem kadry o najwyższych kwalifikacjach. Jako jedyna zapewnia produkty we wszystkich obszarach finansowych, wybierając najkorzystniejsze już od 2002 roku i dostosowując do szybko zmieniających się warunków oraz wymagań na rynku. Liczba Phi w logotypie jest symbolem złotej proporcji harmonii. Celem firmy Phinance jest optymalna równowaga finansowa Klientów i budowane z nimi trwałych relacji.

PHINANCE KARIERA

W Phinance chcemy wspierać naszych pracowników w rozwoju. Jesteśmy idealnym miejscem rozwoju dla osób, które w pracy oczekują elastyczności, który pozwoli łączyć obowiązki zawodowe z nauką lub pasją.
To od Ciebie zależy, w jakim stopniu się zaangażujesz. Sam zdecydujesz również, w jakim kierunku powinna iść Twoja droga kariery, a od nas dostaniesz do tego pełne wsparcie szkolenie praktyczne, profesjonalne kursy zakończone certyfikatami, oraz, co najważniejsze, wynagrodzenie motywujące do dalszego rozwoju.

Dlaczego warto się do nas zgłosić?
Dlaczego ta praca może być pracą marzeń?

Dlaczego Phinance?

Dostajesz potrzebne
narzędzia…

…ale to TY decydujesz,
jak je wykorzystasz

Dostajesz jasną ścieżkę
kariery…

…ale to TY decydujesz,
jak daleko chcesz zajść

Dostajesz potrzebną
wiedzę…

…ale to TY decydujesz,
ile chcesz się nauczyć

Dostajesz swoją
szansę…

…ale to TY decydujesz,
czy z niej skorzystasz

CO DOSTANIESZ OD NAS NA START?

 • NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA
  Z ZAKRESU IT I CRM
  Wszystko, czego potrzebujesz do pracy z klientem.
 • NIEUSTAJĄCY ROZWÓJ OSOBISTY
  Uczymy Cię wszystkiego od A do Z.
  Oferujemy najlepsze szkolenia produktowe
  oraz z zakresu rozwoju osobistego.
 • MULTISPORT
  Dbamy o Twój umysł, ale także o Twoje ciało.
 • ZNIŻKI NA PRODUKTY
  Produkty ubezpieczeniowe ze zniżką dla pracowników.
 • ELASTYCZNOŚĆ
  Ty decydujesz o formacie swojej pracy. Godzinach, miejscu, doborze współpracowników. Osobiście?
  Zdalnie? Jak chcesz! Ważne, abyś czuł się komfortowo.
 • WYJAZDY FIRMOWE
  Wspaniałe. Owiane legendą… Przekonasz się! 😉

Zobacz co o pracy w Phinance mówią nasi pracownicy

Albert Opoka

Pracuje w tej firmie od 2007 roku. Zacząłem w niej jako 22-letni student Politechniki Krakowskiej. Praca w tym zawodzie jest wymagająca ze względu na ogrom wiedzy, który trzeba przyswoić oraz na ciągły kontakt z klientem i jego samodzielne pozyskiwanie. Niemniej jednak jest to zawód przyszłości i bardzo stabilne miejsce pracy. Ponadto zarobki w tym zawodzie należą do jednych z najwyższych na rynku zwłaszcza w Phinance S.A. Dodatkowo w firmie mamy bardzo bogaty system motywacyjny. Sam odwiedziłem z firmą w ramach wycieczek motywacyjnych takie miejsca jak USA, Brazylia, Miami, Bahamy, Izrael, Monako, etc.

Łukasz Józefowicz

„Po co tam idziesz? Będziesz biegał po domach z teczuszką w ręku i wciskał ludziom ubezpieczenia – olej to…” – właśnie to usłyszałem zaczynając pracę jako doradca finansowy. Postanowiłem to sprawdzić. Zostałem na ponad 15 lat. Rozwinąłem siebie, zbudowałem zespół, rozwinąłem go, otworzyłem biuro, moi współpracownicy otworzyli biura, jest ich już blisko 150 i rozwijamy się dalej.

Firma Phinance S.A. w międzyczasie stała się największą firmą doradztwa finansowego w Polsce a od niedawna oficjalnie objąłem pakiet akcji i dołączyłem do grona jej współwłaścicieli. Warto było zaryzykować!